Az eddig kiállított bizonylatok adatai listaszerűen jelennek meg, amely a következő adatokat tartalmazza:
- bizonylat nyomtatott állapota, bizonylat sorszáma, típusa, partner neve,
- bizonylat hivatkozása, dátum, összeg, pénztáregyenleg,
- bizonylat devizaneme, összege devizában, pénztáregyenlege devizában,
- sztornó bizonylat esetén az előzmény bizonylat sorszáma az eredeti bizonylat mezőben
- pénztár elnevezése, kódja
- pénztárjelentés oszlopban látható az elkészült pénztárjelentés száma
- bizonylat munkaszáma, tételsorai (pontosvesszővel elválasztva) és megjegyzés rovata.

A bizonylatokkal kapcsolatos műveletek:
- Bizonylat módosítása vagy megtekintése: A kiállított bizonylat csak megtekinthető, ha már megtörtént a kinyomtatása, ellenkező esetben még módosítható. A bizonylat módosítás kezelése megegyezik az „Új bevételi pénztárbizonylat készítése” menüponttal (tudnivalók az Új bevételi pénztárbizonylat készítése pontban) azzal a megszorítással, hogy bevételi bizonylatot nem módosíthatunk kiadásira (illetve fordítva) és nem módosíthatjuk a pénztárat, valamint a bizonylat kelte nem lehet korábbi, mint az előző bizonylat kelte és nem lehet későbbi, mint a következő bizonylat kelte. Ha mégis módosítani szeretnénk a pénztárat, a bizonylat kiállításának dátumát vagy típusát, akkor ki kell törölnünk a bizonylatot és újból fel kell rögzíteni. Nem időrendi sorrendben való bizonylatrögzítésnek viszont az a feltétele, hogy az Alapadatok – Beállítások menüpontban ki legyen kapcsolva a szigorú számadású bizonylatok engedélyezése (tudnivalók a Beállítások pontban).
- Bizonylat sztornózása, bizonylat törlése: Ha a bizonylatot már kinyomtattuk és még nem készült róla pénztárjelentés, akkor lehetőség van a bizonylat sztornózására. A művelettel már sztornózott bizonylat vagy sztornó bizonylat nem sztornózható, ilyenkor „Új bizonylata készítése”-vel „kézi” úton kell sztornó bizonylatot kiállítani úgy, hogy az összegnél negatív előjelet használunk, és a megjegyzés mezőbe beírjuk, hogy sztornó bizonylatról van szó.
A bizonylat sztornózás kezelése megegyezik az „Új bevételi pénztárbizonylat készítése” menüponttal (tudnivalók az Új bevételi pénztárbizonylat készítése pontban) azzal a megszorítással, hogy csak a bizonylat kelte, és a megjegyzés rovat szerkeszthető.
- A sztornózás törlésére akkor van lehetőség, ha tévesen sztornóztunk, még nem nyomtattuk ki a sztornó bizonylatot, és az utolsó bizonylat maga a sztornó bizonylat. Ha a beállításokban ki van kapcsolva a szigorú számadású bizonylatok engedélyezése, akkor bármelyik nem lezárt bizonylat törölhető (tudnivalók a Beállítások pontban).
- A bizonylat törlésére akkor van lehetőség, ha tévesen készült el a bizonylat, még nem nyomtattuk ki a bizonylatot, és az utolsó bizonylat maga a bizonylat. Ha a beállításokban ki van kapcsolva a szigorú számadású bizonylatok engedélyezése, akkor bármelyik nem lezárt bizonylat törölhető (tudnivalók a Beállítások pontban).
- Bizonylat nyomtatása vagy nyomtatás másolat készítése: Információk a Bizonylatok nyomtatása pontban található.
A képernyő jobb szélén megjelenik egy eszköztár, amelyekkel a következő feladatokat végezhetjük el:
Bizonylat szűkítések:
- Bizonylatok típusa szerint
- Sorszám, hivatkozás, pénztárjelentés, dátum, munkaszám szerint
- Pénztár, partner kód, partner név és devizanem szerint.
Bizonylat keresés:
- Megadható a keresett értéket miben, és milyen módon keresse.
A bizonylatlistával kapcsolatos összegzések:
- Számlák típusa szerinti darabszáma
- Számlák típusa szerinti forintos (vagy devizás) összege
A bizonylatlistából az alábbi listák nyomtathatók ki:
- Pénztárbizonylatok listája
- Pénztárbizonylatok listája devizaadatokkal
További tudnivalók az Ablakok pontban.